Паблік центр

Місце сили.

Місце, де все загальне стає власним і все особисте - для кожного. Сусіди і гості, батьки і діти, друзі і приятелі ... Місце, яке об'єднує незалежно від віку, погоди або часу доби ... Випити кави, купити багет, послухати музику або обговорити останні новини, все це – НАШ ПАБЛIК ЦЕНТР.

Дитячий
садок

Дорослішати, залишаючись дитиною.

Вчитися, граючи з друзями. Увечері, перед сном, розповісти казку мамі і весь вікенд нудьгувати за «садком» ... За крок від вашого будинку - коли в «садок» ближче ніж «до бабусі»

Дитячі ігрові модулі

Розумнішати, стаючи сильнішими.

Рости не тільки в гору. Грати не тільки в хованки ... Унікальні дитячі різновікові ігрові майданчики, будуть друзями ваших дітей не залежно від їхнього віку.

Все для спорту
та відпочинку

Баскетбол опівночі або барбекю з друзями в понеділок вранці?!

Чому ні?! Тільки ваша робота визначає ваш вільний час. А у нас, 24 години на добу, у вашому розпорядженні все для занять спортом і проведення активного дозвілля - та всього в декількох кроках від вашого будинку. Все, від тенісу до футболу...

Архітектура
та безпека

Малоповерхова забудова з закритою територією

Тінь від будинку не закриває сонце на дитячому майданчику, а забута ввечері іграшка, чекає вас вранці на тому ж місці... Це ваша безпека, що не створює дискомфорту.

Висока
енергоефективність

Тепло і затишно? Ми подбали про це.

Ваші рахунки завжди будуть меншими, ніж комфорт у вашому домі. Сучасні технології та ряд використаних інновацій, дасть можливість економити - отримуючи більше!

Перемикайте для перегляду
Майданчик для вигулу
та тренування тварин
Еко-променад
Public centre
Футбольне поле
Дитячий садок A+

ГЕНПІДРЯДНИК

АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙКОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "АВАНТ"